Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
200km, 4 punten, geen verschil met de keuze van type route.
Is dit misschien niet mogelijk bij geïmporteerde routes, maar alleen als ik van punt a naar punt b wil?
Zelfs als ik fietsroute als type invoer maakt dat geen verschil.
Staan je routepunten misschien naast de weg?
GeDank voor de tip. Ik ken Tyre al wel. Maar het probleem is dat TomTom Go op mijn iPhone geen routes kan importeren
Ook niet als je de instructies in de link volgt?Dank voor de tip. Ik ken Tyre al wel. Maar het probleem is dat TomTom Go op mijn iPhone geen routes kan importeren
Enige wat raar is is dat TomTom je niet de reden verteldDat is raar en niet goed.
Hoi,Nee routepunten staan goed. Zelfs bij een route van 200km is het verschil in type route maar 4km. In de tijd verandert wel redelijk wat.
Hoi,
Kun je me de route sturen? Dan zal ik kijken of ik de fout/oorzaak kan ondekken.
Oke, maar je hebt nu wel andere routes die wel werken?Heb ik al weggegooid. Was gewoon een 'route' met vier punten in een vierkant van ongeveer 200km.
Oke, maar je hebt nu wel andere routes die wel werken?
Hierbij een route: 244 Rondje Brabant.gpx.
238km lang is de route. Maar of ik nu de instelling wijzig in vermijd snelwegen óf kronkelroute, de afstand blijft hetzelfde en de snelweg wordt niet vermeden.
Het stukje door Best bijvoorbeeld. Daar stuurt de navigatie ná de Sonseweg de snelweg op, rijd om Best heen en 'onder' in Best gaat de route weer van de snelweg af. Dit terwijl de routepunten nog niet eens op de snelweg staan, maar in Best.
Hierbij een route: 244 Rondje Brabant.gpx.
238km lang is de route. Maar of ik nu de instelling wijzig in vermijd snelwegen óf kronkelroute, de afstand blijft hetzelfde en de snelweg wordt niet vermeden.
Het stukje door Best bijvoorbeeld. Daar stuurt de navigatie ná de Sonseweg de snelweg op, rijd om Best heen en 'onder' in Best gaat de route weer van de snelweg af. Dit terwijl de routepunten nog niet eens op de snelweg staan, maar in Best.
Hmm, apart zowel op de mydrive als in de app rijdt stuurd hij me niet over de snelweg bij Best.
MyDrive synct de gpx als track en dan kan in de GoMobile niet het route type veranderen.
In MyDrive kan ik dat wel en dan zou ik hem als "Verzend tussenstops" kunnen synchroniseren/zenden. Heb jedat al gedaan?
(In feite krijg je dan de vroegere .itn file)
Gebruik al ca 18 jaar smartphone voor navigatie gaat prima. Je moet wel een geschikte telefoon kopen. Minimaal spatwater dicht. Sinds de nieuwe schermen bij de intro van de eerste Iphone is handschoenbediening iets om rekening mee te houden. Sommige smartphones hebben handschoen bediening als optie maar je kan ook je handschoenen er op uit kiezen. De Sp-2 van alpinestars bevallen me uitstekend.
Ook is het van belang dat het scherm een hoge licht opbrengst hebben om zo nog goed leesbaar te zijn bij fel zonlicht.
Ik gebruik tegenwoordig de tomtom app op android, zet de route uit in Tyre en laad deze via de mydrive website van tomtom.
Voordeel je hebt gelijk file, verkeers en flitsinfo en je kan ook nog flitsmeister starten.
Welke smartphone gebruikte u dan 18 jaar geleden ?
Vandaag een hoop routes die ik maak met Base Camp overgezet naar Tom Tom MyDrive.
Van de GPX route in Base Camp maak ik een track en die gaat naar Tom Tom MyDrive in de map mijn routes.
Wat me opvalt is dat bijv een route in Base Camp 285 km lang is en 5u28min duurt.
In MyDrive is die route 297km lang en duurt 6u30min.
Het verschil in afstand in beide routes is praktisch nihil maar het tijdsverschil is een uur voor 9 km.
Houd Tom Tom meer rekening met verkeerssituaties of gaan zij gewoon uit van een lagere gemiddelde snelheid ?
Bijna alle routes die ik heb overgezet is er geen verschil in afstand tussen B C & T T maar wel de tijden verschillen bijna allemaal.
&
" Mijn routes" in de MyDrive app staan weergegeven in miles.
Bij instellingen kan ik niets wijzigen in die app i.v.m. miles enkel toon alternatieve routes en de sorteervolgorde van contactpersonen wijzigen.
In MyDrive op de pc staan " mijn routes " wel in km aangegeven.
Als ik de Go app open en in " mijn routes " een route selecteer wordt de afstand eveneens in km gegeven .
Iemand een idee waarom in MyDrive in de app in miles is en op de pc in MyDrive in km ?