Zoals bij de meest TomTom Rider gebruikers wel bekent is is het niet mogelijk om een track te laden met de functie hercalculatie uit.
Hierdoor weet een TomTom Rider gebruiker nooit of hij wel de echte track volgt of nog steeds een omleiding door b.v. een afgesloten weg.
Nu kun je gewoon de track opnieuw laden en niet op Rijd klikken maar hiervoor moet je veen stoppen.
Ik heb nog een methode gevonden om toch de echte trackpunten zichtbaar te krijgen op mijn Rider 550.
Hoe? Door de trackpunten te converteren naar POI's. Hiervoor heb ik een Windows programmaatje geschreven.
Ik heb een website gemaakt om het programma te delen. Deze is te vinden op GPX Track 2 OV2 | Roadrider
Dus mocht je het ook willen proberen ga even naar de website.
Eventuele vragen en opmerkingen kunnen via het forum.
(Waarom Roadrider? Dat is mijn nickname op het TomTom Discussions forum)
Hierdoor weet een TomTom Rider gebruiker nooit of hij wel de echte track volgt of nog steeds een omleiding door b.v. een afgesloten weg.
Nu kun je gewoon de track opnieuw laden en niet op Rijd klikken maar hiervoor moet je veen stoppen.
Ik heb nog een methode gevonden om toch de echte trackpunten zichtbaar te krijgen op mijn Rider 550.
Hoe? Door de trackpunten te converteren naar POI's. Hiervoor heb ik een Windows programmaatje geschreven.
Ik heb een website gemaakt om het programma te delen. Deze is te vinden op GPX Track 2 OV2 | Roadrider
Dus mocht je het ook willen proberen ga even naar de website.
Eventuele vragen en opmerkingen kunnen via het forum.
(Waarom Roadrider? Dat is mijn nickname op het TomTom Discussions forum)