Fred van Zetten
MF'er
Na heel veel puzzelen toch maar hier mijn vraag/probleem "droppen".
Heb een TomTom Rider 420 en prima ding. 4 jaar terug USA kaart erbij gekocht ivm campertrip en toen routes en plekken zoals campgrounds vanuit tomtom MyDrive naar mijn 420 "geblazen".
Over 12 weken opnieuw die kant op en bezig met routes en groot aantal plekken (mijn plaatsen) in MyDrive te zetten.
Maar nu wil het synchroniseren totaal niet lukken.
MyDrive Connect ziet mijn Rider.
Kan ook via PC in verkenner de interne opslag zien (gebruik ik eigenlijk bijna altijd als ik via kurviger.de een GPX heb gemaakt)
Syncen loopt
Device is klaar
Spec's e te zien laatste verbinding en ruimte vrij
Heb als test stemmen erop en eraf gehaald, evenals laadpunten erop en eraf.
Dus PC en zelfs extra laptop (ook even MyDrive als erop gezet) "ziet" dus de TomTom 420. Zelfs ook andere kabel, maar geen verschil (tja, je probeert van alles)
Maar routes en plaatsen? Vergeet het maar.
In de webapplicatie staat alles goed lijkt me
Nu kan ik routes wel via GPX export en import via verkenner voor elkaar krijgen, maar vooral veel plaatsen is best een "dingetje" als ik dat met de hand zou moeten doen.
Zou toch moeten werken of zie ik ondanks veel gepuzzel nog iets over het hoofd
Heb een TomTom Rider 420 en prima ding. 4 jaar terug USA kaart erbij gekocht ivm campertrip en toen routes en plekken zoals campgrounds vanuit tomtom MyDrive naar mijn 420 "geblazen".
Over 12 weken opnieuw die kant op en bezig met routes en groot aantal plekken (mijn plaatsen) in MyDrive te zetten.
Maar nu wil het synchroniseren totaal niet lukken.
MyDrive Connect ziet mijn Rider.
Kan ook via PC in verkenner de interne opslag zien (gebruik ik eigenlijk bijna altijd als ik via kurviger.de een GPX heb gemaakt)
Syncen loopt
Device is klaar
Spec's e te zien laatste verbinding en ruimte vrij
Heb als test stemmen erop en eraf gehaald, evenals laadpunten erop en eraf.
Dus PC en zelfs extra laptop (ook even MyDrive als erop gezet) "ziet" dus de TomTom 420. Zelfs ook andere kabel, maar geen verschil (tja, je probeert van alles)
Maar routes en plaatsen? Vergeet het maar.
In de webapplicatie staat alles goed lijkt me
Nu kan ik routes wel via GPX export en import via verkenner voor elkaar krijgen, maar vooral veel plaatsen is best een "dingetje" als ik dat met de hand zou moeten doen.
Zou toch moeten werken of zie ik ondanks veel gepuzzel nog iets over het hoofd