Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Ben schrijft elders (550 draadje):.... Wat mij betreft geldt dat ook voor het steeds terugsturen bij afwijken van de TRACK, naar dat punt waar je afgeweken bent. Hoop heisa, we horen er nauwelijks iets over.
.....
Bovenstaande bug verkeerd opgelost?Bij het rijden van de route wordt bij afwijken (door een afgesloten straat) een nieuwe route naar de originele track gemaakt. Helaas laat TomTom je nu op het punt dat je uitkomt bij de originele track je eerst nog een stuk terug rijden . Hierna mag je weer keren om je track te vervolgen. (afgelopen weekend drie maal meegemaakt.) Vroeger pakte TomTom de track direct op zodra weer op het track komt. Nu komt er dus eerst een instructie om terug te rijden.
Ik heb een TomTom 400. Hebben meer mensen het probleem dat het Traffic niet meer werkt?
Ik heb wel verbinding met de services MyDrive en Bluetooth, maar traffic geeft aan Service niet beschikbaar. Als ik er dan op druk geeft hij aan dat de netwerkstatus verbonden is. Verkeersinfo, flitserupdates en mydrive zijn allen geactiveerd hij geeft aan dat ik een lifetime abonnement hebt.
Vandaag een dagje naar de Intermot in Keulen... Op de heenweg 8 of 9 keer uitgevallen... Schermpjes gezien variërend van snelle instellingen tot voorbeeld instellingen maken (of zoiets... kon het met de lage zon niet goed zien...) Uivallen gaat soms in 1 keer op zwart en soms bevriest het beeld een paar minuten om dan langzaam weg te zakken. Tussendoor af en toe een wit scherm, soms met strepen. Maar iedere weer helemaal opstarten. En een paar keer ook weer de bestemming opnieuw moeten intypen. Terug uit Keulen niet aan te krijgen dus op goed geluk de snelweg opgezocht. En dus aan de verkeerde kant Keulen uitgekomen! En opeens: jawel weer tot leven en nu de hele weg naar huis niks aan de hand.
Iemand een idee waar dit aan ligt? Is niet de eerste keer dat het apparaat op de meest onhandige momenten uitvalt.
Ik heb pas zo n huppeldepup500 TomTom navigatie voor in de auto.(Ik kan zelfs GPX tracks rijden, er zit een routefunctie op).
Volgens mij werkt het allemaal hetzelfde.
Ik heb ook wel eens dezelfde klachten. Beetje wazig allemaal. De ene keer werkt het wel, dan weer niet.
Het gebeurt wel eens meer (vooral met mijn Go 940 had ik er regelmatig last van) dat de services niet doorkomen van de server, terwijl toch aangegeven wordt dat de verbinding er is.Ik heb een TomTom 400. Hebben meer mensen het probleem dat het Traffic niet meer werkt?
Ik heb wel verbinding met de services MyDrive en Bluetooth, maar traffic geeft aan Service niet beschikbaar. Als ik er dan op druk geeft hij aan dat de netwerkstatus verbonden is. Verkeersinfo, flitserupdates en mydrive zijn allen geactiveerd hij geeft aan dat ik een lifetime abonnement hebt.
Geen vocht in je toestel of gevallen/iets rammelends als je er mee schut ?Vandaag een dagje naar de Intermot in Keulen... Op de heenweg 8 of 9 keer uitgevallen... Schermpjes gezien variërend van snelle instellingen tot voorbeeld instellingen maken (of zoiets... kon het met de lage zon niet goed zien...) Uivallen gaat soms in 1 keer op zwart en soms bevriest het beeld een paar minuten om dan langzaam weg te zakken. Tussendoor af en toe een wit scherm, soms met strepen. Maar iedere weer helemaal opstarten. En een paar keer ook weer de bestemming opnieuw moeten intypen. Terug uit Keulen niet aan te krijgen dus op goed geluk de snelweg opgezocht. En dus aan de verkeerde kant Keulen uitgekomen! En opeens: jawel weer tot leven en nu de hele weg naar huis niks aan de hand.
Iemand een idee waar dit aan ligt? Is niet de eerste keer dat het apparaat op de meest onhandige momenten uitvalt.
Iemand een idee waar dit aan ligt? Is niet de eerste keer dat het apparaat op de meest onhandige momenten uitvalt.
TT road trips zijn toch GPX bestanden?
Ik verwacht eigenlijk dat je deze route per ongeluk omgezet hebt van een GPXtrack naar een GPXroute.
Met een GPXroute kan het redelijk goed gaan, zonder dat je echt wat merkt. Maar het kan ook de andere kant opgaan, dat er grote verschillen en rare lussen optreden.
Moest je tijdens de trip ook nog een paar keer keren, want dat komt dan ook wel eens voor?
In de Rider kun je aan een tekentje zien wat het precies voor route is, een GPXtrack of een GPXroute.
Nee, dat kun je niet zien. De Rider behandelt routes en tracks in GPX-bestanden precies hetzelfde, en worden beide met hetzelfde symbool aaangegeven. Het verschil is dat een route veel minder punten bevat dan een track (soms zelfs maar twee: begin- en eindpunt), waardoor routes niet echt tot hun recht komen...In de Rider kun je aan een tekentje zien wat het precies voor route is, een GPXtrack of een GPXroute.
Ik heb geen Rider, maar toch meerdere keren gezien bij een vriend dat bv GPX routes geexporteerd (MyDrive, MRA) worden als als TRACK (pijl met onderbroken lijn) en Route (Pijl met ononderbroken lijn) in de Rider staan in de lijst Mijn Routes. En dat mijn vriend dat altijd riep: Kies voor de track.Nee, dat kun je niet zien. De Rider behandelt routes en tracks in GPX-bestanden precies hetzelfde, en worden beide met hetzelfde symbool aaangegeven. Het verschil is dat een route veel minder punten bevat dan een track (soms zelfs maar twee: begin- en eindpunt), waardoor routes niet echt tot hun recht komen...
Het andere symbool in de Rider wordt gebruikt voor ITN-routes. Het verschil is dat bij GPX-dingen de vorm van de route belangrijk is, niet de punten. Bij ITN zijn juist de punten belangrijk, die zal hij allemaal (willen) bezoeken. De vorm (de route tussen de punten) is dan juist niet belangrijk en wordt bepaald door de routeringsinstellingen van de Rider.